O PROJEKTU

Konference Emailing2020 je první a největší nezávislá konference o e-mailové komunikaci v ČR. Vznikla v roce 2016 s jednoduchým cílem – zvýšit povědomí o e-mail marketingu, kterému se v rámci českých konferencí nedostávalo příliš prostoru.

E-mailing jako obor jde stále rychle dopředu. Abychom pomohli českému trhu držet krok s nejnovějšími trendy, každoročně do České republiky zveme přední zahraniční experty. Zatímco předchozí ročníky držely vyrovnaný poměr mezi českými a zahraničními speakery, nyní dostávají přednost anglicky mluvící specialisté.

Poslední ročník věnoval největší pozornost umělé inteligenci, personalizaci nebo interaktivnímu obsahu. Mezi speakery nechyběla taková jména jako Jason Rodriguez (Litmus), Tim Watson (člen rady pro e-mail marketing DMA UK), Derick Wiesner (IBM) nebo Alexander Zeh (Certified Sender Alliance).

Kromě přednášek se můžete těšit na řadu praktických workshopů, kde si teoretické poznatky můžete sami vyzkoušet.

JAKÉ TO BYLO NA MINULÝCH AKCÍCH?

ORGANIZAČNÍ TÝM

VIDEO GALERIE

SPOJTE SE S NÁMI

4 days ago

Emailing 2020

🇬🇧 Originally started in electronics and software engineering, Cyrill work in email marketing for over 10 years now. These days as a senior consultant and developer for email and omnichannel marketing automation at Mayoris in Switzerland. His technical background combined with my passion for (email) innovation and out of the box thinking provides the ability to find solutions others don’t think of first hand. He likes to share his passion and enable others in leveraging user experience. Remember: 90% of our time we are users ourselves.
emailing2020.cz/en/home/

🇨🇿 Cyrill začínal kariéru v elektronickém a softwarovém inženýrství. Nyní se věnuje e-mail marketingu už více než 10 let. Působí jako senior konzultant a vývojář pro automatizaci e-mail marketingu a omnichannelu v Mayoris ve Švýcarsku. Jeho technické znalosti v kombinaci s kreativním myšlením a vášní pro (e-mailové) inovace mu pomáhají nalézat netradiční řešení projektů. Rád sdílí své know-how a pomáhá ostatním zlepšovat user experience digitálních projektů. Pamatujte: 90 % našeho času jsme sami uživatelé.
emailing2020.cz/
...

View on Facebook

Originally started in electronics and software engineering, Cyrill work in email marketing for over 10 years now. These days as a senior consultant and developer for email and omnichannel marketing automation at @mayoris in Switzerland. #emailing2020
https://t.co/ZrJL1d2YwB

Load More...