O PROJEKTU

Konference Emailing2020 je první a největší nezávislá konference o e-mailové komunikaci v ČR. Vznikla v roce 2016 s jednoduchým cílem – zvýšit povědomí o e-mail marketingu, kterému se v rámci českých konferencí nedostávalo příliš prostoru.

E-mailing jako obor jde stále rychle dopředu. Abychom pomohli českému trhu držet krok s nejnovějšími trendy, každoročně do České republiky zveme přední zahraniční experty. Zatímco předchozí ročníky držely vyrovnaný poměr mezi českými a zahraničními speakery, nyní dostávají přednost anglicky mluvící specialisté.

Poslední ročník věnoval největší pozornost umělé inteligenci, personalizaci nebo interaktivnímu obsahu. Mezi speakery nechyběla taková jména jako Jason Rodriguez (Litmus), Tim Watson (člen rady pro e-mail marketing DMA UK), Derick Wiesner (IBM) nebo Alexander Zeh (Certified Sender Alliance).

Kromě přednášek se můžete těšit na řadu praktických workshopů, kde si teoretické poznatky můžete sami vyzkoušet.

JAKÉ TO BYLO NA MINULÝCH AKCÍCH?

ORGANIZAČNÍ TÝM

VIDEO

SPOJTE SE S NÁMI

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException Subcode: 460